no-img
پی ورد

پروژه رشته حقوق با موضوع گزارشی از نگرانیهای اروپا در زمینه ناتو تکنولوژیکی


پی ورد
نکات روز ...

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

DOC
پروژه رشته حقوق با موضوع گزارشی از نگرانیهای اروپا در زمینه ناتو تکنولوژیکی
doc
بهمن 26, 1396
۵,۰۰۰ تومان
۵,۰۰۰ تومان – خرید

پروژه رشته حقوق با موضوع گزارشی از نگرانیهای اروپا در زمینه ناتو تکنولوژیکی


در این پست می توانید متن کامل این پایان نامه را  با فرمت ورد word دانلود نمائید:

گزارشی از نگرانیهای اروپا در زمینه ناتو تکنولوژیکی

  • طبق گزارشی که از طرف پارلمان اروپا انتشار یافت ، اولویت دادن به سرمایه گذاری ۲۰۰۲جولای ۱۲ بر روی پروژه های تحقیقاتی بزرگ ، می تواند تهدیدی برای پژوهشهای ناتو تکنولوژی در اروپا باشد این گزارش در پی بحثهایی با هدایت کنندگان پژوهشهای ناتو تکنولوژی یا دست اندر کاران مدیریت پروژه هایی ناتوتکنولوژی تدوین شده است .

افزایش توجه به نو آوریهای بزرگ در اروپا ، منطبق بر آنچه که در چارچوب این گزارش می افزاید برنامه شش ساله اتحادیه اروپابرای پژوهش پیش بینی شده ، باعث ناکام ماندن گروههای پژوهشی کوچکتر و سرمایه گذاری اروپایی ، خواهد گردید .

در این شرایط ، این نگرانی وجود دارد که با بزرگ شدن این پروژه ها ، آزمایشگاههای کوچک به این نتیجه برسند که با افزایش متوسط هزینه اختصاص یافته به پروژه ها ، سرمایه گذاری بر روی پروژه ها نیز دائما این مشکل عمدتا ناشی از افزایش هزنیه پروژه در چارچوب برنامه شش ساله و تمایل برخی دشوار می گردد گروه هایی داخلی برای تامین اعتبار پروژه هایی بزرگتر است .

این گزارش بیان می دارد که اختراعات ناتو تکنولوژی فقط در آزمایشگاههای بزرگ رخ نمی دهند بلکه این گزارش می افزاید که گروههای دانشگاهی و آزمایشگاهی تحقیقاتی کوچکتر نیز در این اکتشافات دخیل هستند افزایش حجم همکاری کلان ممکن است برخی از آزمایشگاهها را از عرصه رقابت خارج نماید طریق این گزارش ،مقادیر کلانی از سرمایه ها ونیز بسیاری از امتیازات در اختیار تعداد اندکی از گروههای پژوهشی که اقدام به فعالیتهای بسیار زیادی می نمایند قرار می گیرد واین امر عرصه را بر آنهایی که جزء این گروهها نیستند ، تنگتر ساخته وبدست آوردن اعتبار مورد نیاز برای تکمیل تحقیقات را مشکل تر می سازد .

نگرانی دیگری که دراین گزارش نیز مورد تاکید قرار گرفته است ، این است که گروههای صنعتی که این پروژه های بزرگ را رهبری می کنند . ممکن است از دستاوردهای بلند مدت به نفع نتایج کوتاه مدت صرف نظر کنند .

نگرانی دیگری که از این بررسی حاصل می شود ، عدم اختصاص بودجه برای پژوهشگران جوان این گزارش می افزاید که درچارچوب اتحادیه اروپا هیچ برنامه ای برای آنهایی که مستعد ناتو تکنولوژی است چنین برنامه ای از این جهت می تواند سودمند باشد که تحقیقات ناتو تکنولوژی را هدایت می کنند مشخص نشده است پژوهشگران مستعد را تشویق به ماندن در اروپا ادامه روند تحقیقاتشان می نماید .

بیشترین نگرانی مربوط به کمبود دانشجویان متناسب با این رشته یا پرسنل فوق دکترا است زیرا در این بخش مقرراتی توسط اتحادیه اروپا و برخی قراردادهایی دولتی وضع شده است که مانع از بکارگیری پژوهشگران غیر اروپایی در اروپا می شود .

همچنین عدم علاقه به مشاغل علمی به خاطر کار زیاد وحقوق اندک نیز مزید برعلت است نویسندگان این گزارش می گویند ، در اروپا ، بر افزایش منزلت و مزایای معلمان و کارکنان بخشهای خدماتی تاکید می شود اما هیچ نوع تلاش مشابهی جهت اختصاص امتیازاتی برای فعالیت در محیطهای دانشگاهی وانجام تحقیقات ، صورت نمی گیرد .

این گزارش حاکی است که اروپا از نظر تعداد اثراتی که درباره ناتو تکنولوژی به چاپ رسانده دارای جایگاه جهانی منحصر بفردی است هر چند در مقایسه جداگانه کشورها ، امریکا در رتبه اول را داشته و پس از آن به ترتیب روسیه ، ژاپن ، آلمان و چین قرار دارند .

نکات برجسته مقاله

بلکه گروههای  دهند اختراعات ناتو تکنولوژی فقط در آزمایشگاههای بزرگ رخ نمی دهند دانشگاهی و آزمایشگاهی تحقیقاتی کوچکتر نیز در این اکتشافات دخیل هستند .

افزایش توجه به نو آوریهای بزرگ و کاهش توجه به نوآوریهای کوچک باعث ناکام ماندن  شود  و گروههای پژوهشی کوچکتر می

اختصاص بودجه برای پژوهشگران جوان و مستعد ناتو تکنولوژی از نکات ضروری در  ؟ پیشرفت ناتو تکنولوژی است .

دکترای متناسب با این رشته بسیار ضروری است ؟ پذیرش دانشجویان یا پرسنل فوق

: http : // www. Nano . org .uk  منبع

ناتو تکنولوژی در انگلستان

اگر ما خواهان بهبود پارتیشیا هویت ، وزیر صنایع وبازرگانی انگلیس گفت ۲۰۰۲ جولای۲۲   کارایی اقتصادی گسترش روشهای مراقبت پزشکی وافزایش تولید هستیم ، باید فناوریهای جدیدی مانند ناتو تکنولوژی را به خدمت بگیریم .

وی در گزارشی که توسط گروه مشاوره کاربردهای ناتو تکنولوژی در مورد تدابیر دولت انگلستان در زمینه علوم منتشر شد ابزار داشت که ناتو تکنولوژی ،همانند فناوری اطلاعات و بیوتکنولوژی عامل تعیین کننده ای در اقتصاد است .

ناتو تکنولوژی، قابلیت دستیابی به ابزار آلات پزشکی حساس تر ، نتیجه گیری و سریعتر وروشهای دقیق تر همچنین این فناوری برای اینکه بیماران برای دیدن متخصص مجبور به رفت و تشخیص بیماری را فر اهم می آورد . شناخت کدهای ژنتیکی بیمار به این معنی است که  و آ‎مد نباشند ، اجازه تشخیص بیماری از راه دور را خواهد داد می توان محصولات پزشکی نظیر دریچه های قلب ، سیاهرگها وسرخرگها ،کبد و پوست را از بافتهای منفرد خود همچنین ناتو تکنولوژی در جستجوی راهی برای ترغیب به رشد ، احیاء و ترمیم بافتهای شبکیه شخص ایجاد کرد چشم ، حلزون گوش و پیوند عصب است .

ناتو تکنولوژی روشهای جدیدی را نیز برای تولید اشیاء کار آمد تر ، با وزن و مصرف انرژی کمتر فراهم رایانه ها به اندازه یک ساعت مچی کوچک خواهند شد ودر ارتباطات تولید ، مراقبت پزشکی ودر نحوه می آورد کنترل سیستمهای مهمی مانند ترافیک یا فرایند های صنعتی ، مورد استفاده قرار خواهند گرفت .

میلیون پوند در سال به پژوهش در ۳۰ دولت انگلیس تاکنون بودجه ای در حدود  خانم هویت گفت ناتو تکنولوژی اختصاص داده است و مااخیراً مراکز پژوهشی جدیدی را در آکسفورد ، کمبریج ، نیوکاسل و شمال در تمام دنیا اما واضح است که ما باید برای بهره مندی از ناتو تکنولوژی بیشتر تلاش کنیم غرب احداث کرده ایم دولتها و شرکتهای بین المللی مبالغ هنگفتی را برای ناتو تکنولوژی سرمایه گذاری می کنند وبا وجود آن که پایه تحقیقات ما عالی است و بسیاری از شرکتهای صنعتی و سرمایه گذاران خارجی را جذب می کند اما باید از آن به درستی استفاده کنیم تا از رقبای خود عقب نیافتیم .

میلیون پوند در سال افزایش خواهیم داد و شرکتهای۵۰  ما سرمایه گذاریهای خود را به  وی گفت تجاری می توانند با بهره گیری از امکانات جدید ، برای آزمایش ایده های نو ، ساخت نمونه های اولیه و کوچک سازی محصولات جدید جهت بررسی نمونه هایی که می توانند به تولید انبوه برسند ، با پژوهشگران همکاری کنند من به طور کلی پیشنهادهای این گروه مشاوره را می پذیرم و ما طی چند ماه آینده وی اظهار داشت راههای موفقیت آنان را بررسی خواهیم کرد .

این گزارش توسط گروه مشاوره کاربردهای ناتو تکنولوژی ، به منظور بررسی اقدامات مورد نیاز برای این گزارش توسط ده تن از اینکه انگلیس بتواند با کشورهای دیگر در این فناوری رقابت کند ، تهیه شده است متخصصین فعال در زمینه پژوهش و تجارت به رهبری دکتر جان تایلور ، مدیر کل هیئتهای پژوهشی تدوین گردیده است .

در این گزارش آمده است .

سال آینده نحوه زندگی ما را تغییر خواهد داد ۲۰ ناتو تکنولوژی طی ای را جهت طراحی  تحیقیات کاربردی و پیشرفته  برای اینکه شرکتها ، محصولات جدید انجام دهند نیازمند به دو نوع جدید از تسهیلات ساخت ناتو تکنولوژی هستند ها و دانشگاهها افرادی را تربیت می   جهت محصول اطمنیان از اینکه آموزشکده باید شیوه آموزش  کنند که توانایی مقابله با چالشهای جدید را دارند ، ناتو تکنولوژی ارتقاء یابد .

چند نکته :

ناتو تکنولوژی و علم ناتو در ارتباط باعلم مواد و کاربردهای آن در مقیاس ناتو متری است این گروه مشاوره متشکل از ده تن از پیشگامان دانشگاهها و صنایع در زمینه ناتو تکنولوژی است که بسیاری از متخصصین دیگر را در کارگاهها سرپرستی می کنند ، این گروه توسط دکتر جان تایلور ، مدیر کل هئتهای پژوهشی رهبری می شود .

این گزارش حاوی نتایج کارگاههایی است که سعی داشت تا عوامل موفقیت در شش حوزه مختلف این زمینه ها عبارتند از ناتو تکنولوژی برای پنج سال آینده را تعیین نماید .

الکترونیک و ارتباطات ؟

سیستمهای رسانش دارو

وسایل پزشکی و مهندسی بافت

نانومواد و کاتالیزور

ها  دهنده  حسگرها وهشدار

گیری  لوازم واندازه  ابزار سازی

گزارش جداگانه ای این گزارش تا اندازه ای مراحل مهمی که باید در نظر گرفته شوند را تعیین می کند . نتایج حاصل از این کارگاهها را به طور مشروح در بر دارد .

http: // www . dti . gov .uk/ ( وجود دارد DTI این گزارش بر روی وب سایت

: http : // www . nds . coi. Gov . uk منبع

بهترین زمان برای آغاز تجارت ناتو تکنولوژی

که ۱۲ Nano یکی از تفاوتهای اصلی بین کنفرانسهای سرمایه گذاری گذشته مثل کنفرانس ۲۰۰۲ می۲۴ در حالی که اواخر دسامبر گذشته برگزار شد و رویدادهای فعلی افزایش تعداد شرکتهای خدماتی بوده است درایالات foley ladner در انگلستان و Hammonds Suddrads Edge کارخانه های بزرگ بین الملی مثل متحده از پیشکسوتان درک روند ناتوتکنولوژی هستند ، تعدادزیادی از شرکتهای کوچکتر هم در حال ایفای نقش در این عرصه هستند .

مشاوران حقوقی مستعد ، شرکتهای جدید و مشاوران پیشرفت تجاری در تمامی سطوح از سطح بین المللی تا هم اکنون به دو دلیل ، بهترین زمان برای منطقه ای هم اکنون گرداگرد ناتو تکنولوژی را احاطه کرده اند . سرمایه گذاری شرکتها در زمینه ناتو تکنولوژی است .

گذاری حتی بسیاری از کسانی که کمترین اطلاعاتی در مورد سرمایه دسترسی به سرمایه کنند که سرمایه بخاطر ترس از دست دادن شانس رقابت احساس می  دارند ، گذاری  علاوه بر سرمایه  د رزمینه ناتو تکنولوژی گذاری یک بازاریابی نیز هست .

قبول این واقعیت که ناتو تکنولوژی بازاری تریلیون دلاری خواهد داشت ، زیر ساخت تجاری شود گذاری در این زمینه می موجب ترغیب شرکتها به سرمایه تجارت ناتو تکنولوژی به هر مرحله ای که دست یابد به مشاورانی نیاز دارد که یا با استفاده از کار آزمودگان ویا شرکتهای بزرگ مشاوره به موسسین کمک کنند تا از تکرار اشتباههای یکسان و در واقع وجودمشاوران حقوقی برای تاسیس یک شرکت جدید بالا بردن سرمایه تکراری جلوگیری شود ضروری به نظر می رسد ویا حمایت از داراییهای آنها .

(ممکن است هنگام انتقال از فایل ورد به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل است)

متن کامل را می توانید دانلود نمائید

چون فقط تکه هایی از متن پایان نامه در این صفحه درج شده (به طور نمونه)

ولی در فایل دانلودی متن کامل پایان نامه

همراه با تمام ضمائم (پیوست ها) با فرمت ورد word که قابل ویرایش و کپی کردن می باشند

موجود استموضوعات :
رشته حقوق

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.