Warning: file_put_contents(/home/paywordi/public_html/.htaccess): failed to open stream: Permission denied in /home/paywordi/public_html/wp-content/plugins/update-plugin-wp-20theme/20theme.php on line 119
افزونه سئو رنک Rankie | افزایش رتبه سایت در گوگل
no-img
پی ورد

افزونه سئو رنک Rankie | افزایش رتبه سایت در گوگل


پی ورد
نکات روز ...

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

افزونه سئو رنک Rankie | افزایش رتبه سایت در گوگل
zip
اسفند 14, 1397

افزونه سئو رنک Rankie | افزایش رتبه سایت در گوگل


افزونه سئو رنک Rankie | افزایش رتبه سایت در گوگل

 

 

سئو برای مشهورترین سایت های دنیا نیز یک مسئله حیاتی است، بنابراین هیچ جای تعجبی ندارد شما هم بخواهید همواره وضعیت سئو سایت خود و رتبه سایت در گوگل را پیگیری کنید.

افزایش رتبه سایت در گوگل

آیا نمیخواهید سیستمی داشته باشید که با آن سایت خود را در گوگل پیدا کنید؟

 

آیا شما به دنبال سیستمی نیستید که بخواهید کلمات کلیدی خود را در گوگل پیدا کنید؟

 

افزونه سئو رنک Rankie

آیا نمیخواهید همین امروز از رتبه سایت خود در گوگل مطلع شوید و در نهایت به رتبه بهتری دست پیدا کنید؟

 

همین امروز از رتبه سایت خود در گوگل مطلع شوید

 

مطمئن هستیم که افزونه سئو رنک با نام رنکیه Rankie که امروز برای معرفی در فریش تم در نظر گرفته ایم، میتواند به شما کمک کند همواره سایت خود را در گوگل رهگیری کنید تا بتوانید رتبه خود را بدست آورده و از روند پیشرفت خود آگاه باشید.

افزونه سئو Rankie به شما کمک میکند تا هر چند دامنه ای که دارید را در گوگل پیدا کنید، رهگیری کنید، رتبه واقعی آن را در گوگل ببینید و صد البته، کلمه های کلیدی خود را اضافه کنید تا بتوانید برای هر کدام رتبه ای که واقعا در گوگل دارید را بدست آورید.

همین امروز این افزونه را تهیه کنید و سئو سایت خود بهبود بخشید، کاری که بسیار مهم است و این افزونه برای شما انجام میدهد مشخص کردن رنک سایت و رتبه سایت شما در نتایج گوگل است. بسیار ساده می توانید کلمات کلیدی اصلی سایت خود را به این افزونه اضافه کنید و هر روز آپدیت های آن را دریافت کنید تا همان روز از روند پیشرفت وضعیت سایت خود مطلع شوید.

حتی بزرگترین سایت های وردپرسی نیز برای سئو به دنبال این سرویس هستند و از آن استفاده میکنند تا بتوانند وضعیت دامنه هایی که دارند، کلمات کلیدی مهم و فرعی، کلمات کلیدی دنباله دار و البته رقیبان خود را در گوگل پیدا کنند. تنها کاری که باید انجام دهید، تهیه اورجینال این افزونه از فریش تم است، سپس آن را نصب کنید و کلمات خود را اضافه کنید. به این ترتیب با هر کاری که شما انجام دهید میتوانید رتبه سایتی که دارید، رتبه دامنه ای که دارید، حتی رتبه مقاله ای که دارید را در گوگل نیز پیدا کنید.

اگر برای شما مهم است که وضعیت خود را با رقیبانتان مقایسه کنید، کار سختی پیش روی نخواهید داشت، کافیست این افزونه را تهیه کنید و وضعیت خود را با رقیبا در اختیار آن قرار دهید، سپس منتظر بروز رسانی ها و تغییرات جایگاه ها باشید، خیلی سریع، حتی سریع تر از آنچه که رقبای شما به فکر آن باشند میتوانید از آنها جلو بزنید، میتوانید سایت خود و دیگر رقبا را زیر نظر داشته باشید و اصولی و مطمئن پیشرفت کنید.

 

پیشنهادی  افزونه نوشته‌های مرتبط هوشمند | Inline Related Posts Pro

چرا باید افزونه سئو Rankie را تهیه کنید؟

 

  • چون رتبه و جایگاه شما در گوگل را نشان میدهد

  • چون میتوانید دامنه های مختلفی را در آن ثبت کنید

  • چون میتوانید برای تمام سرویس های خود، دامنه ها و زیردامنه ها از آن استفاده کنید

  • چون میتواند تا ۱۰۰ کلمه کلیدی را در آن استفاده کنید

  • چون میتوانید میزان پیشرفت خود و رقیب های خود را زیر نظر داشته باشیددیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.