no-img
پی ورد

آشنايي كلي با مكان كارآموزي


پی ورد
نکات روز ...

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

DOC
آشنايي كلي با مكان كارآموزي
doc
بهمن 19, 1396
۵,۰۰۰ تومان
۵,۰۰۰ تومان – خرید

آشنايي كلي با مكان كارآموزي


در این پست می توانید متن کامل این تحقیق را  با فرمت ورد word دانلود نمائید:

آشنايي كلي با مكان كارآموزي

مقدمه :

در حال حاضر بيشتر خانواده هاي ايراني از انواع دوربين هاي فيلمبرداري براي ضبط لحظات و ثبت خاطره ها و وقايع جالب زندگي خود استفاده مي كنند . لحظاتي از زندگي كه برروي نوارهاي دوربين ثبت مي كنيم متعلق به ما و خانوادة ما بوده و جزء دارايي هاي معنوي ما محسوب مي شوند . ما ايراني ها به دليل اعتقادات مذهبي و سنت هايي كه داريم ، دوست نداريم تا لحظات و خاطره هاي خصوصي مان را با ديگران به اشتراك قرار دهيم ترجيح مي دهيم تا حريم خصوصي زندگي و خانواده‌مان خدشه دار نشود . در عين حال مايليم تا فيلم هاي گرفته شده در مقاطع مختلف را تدوين نموده و برخي صحنه ها را حذف كرده يا ترتيب برخي صحنه ها را تغيير داده و نيز افكت هاي زيبا را بر كليپ ها اجرا نموده و يا موسيقي متن دلخواه را به فيلم اضافه كنيم . مي خواهيم بتوانيم فيلم هاي خصوصي و خانوادگي را خودمان تدوين و ميكس كنيم.

همچنين توضيحات و تمرينات مختلفي ارائه شده كه مي تواند مارا در حل مشكلاتي كه در حين كار با ۳D Studio با آن مواجه مي شويم ، كمك كند .

فصل اول:

آشنايي كلي با مكان كارآموزي
تاريخچه سازمان:

با درك نياز گسترش ارتباطات مردمي سازمان صدا و سيما، شركت صوتي و تصويري سروش وابسته به اين سازمان در سال ۱۳۶۲ پا به عرصه وجود نهاد و از همان ابتدا توليد و تكثير آثار ديداري و شنيداري و توليد آگهي هاي راديويي و تلويزيوني و ساخت و پخش برنامه هاي راديويي و تلويزيوني بصورت مشاركتي را در دستور كار خود قرار داد.

اين شركت فعاليت خود را بتدريج در زمينه هاي مهمي چون امور فرهنگي، بازرگاني، و فني توسعه بخشيد و ضمن كسب نمايندگي چند شركت بزرگ خارجي از جمله شركت سوني در ايران و خاورميانه، اقدام به تاسيس نمايندگي هاي فعال در استانهاي مختلف از جمله در استان يزد نمود.

 

نمودار سازماني و تشكيلات:

در حال حاضر امكانات سروش براي عرضه آخرين اطلاعات فني و كاربردي در زمينه حرفه اي و چگونگي استفاده از فناوريهاي نوين افزايش يافته و همراه با سطح بالاي كارشناسي فني و هنري در اين شركت موجب شده كه سروش به عنوان منبعي قابل اعتماد اكثر دست اندركاران فعاليتهاي صوتي و تصويري حرفه اي در بخش هاي مختلف دولتي و خصوصي مورد  مشاوره قرار گرفته و سفارشات متعدد برنامه هاي صوتي و تصويري از طريق اين شركت انجام شود.

شركت صوتي و تصويري سروش يزد وابسته به صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران اكنون اين توانمندي را دارد تا ضمن پشتيباني از امور برنامه سازي راديوئي و تلويزيوني در شبكه استاني، برنامه هايي را براي پخش از شبكه هاي سراسري نيز تهيه و تدوين نمايد.

اين توانمندي طيف وسيعي از خدمت را در بر مي گيرد كه از جمله آنها مشاوره در انتخاب تجهيزات و سيستم ها، طراحي سيستم هاي صوتي و تصويري استوديويي سالن هاي كنفرانس، سينما و تئاتر و نيز واحدهاي سيار صدار يا تصوير است.

 

نوع محصولات توليدي يا خدمات:

سروش يزد همچنين در زمينه فروش موردي تجهيزات و سيستم ها با قيمت هاي مشخص و ثابت همراه با خدمات گسترده پس از فروش و ارائه ضمانت با مشخصات شركت هاي توليد كننده از جمله شركت سوني، ساچلر آلمان، وكانن، فعاليت دارد.

اين شركت با هماهنگي دفتر مركزي سروش تمام تجهيزات موجود در نمايشگاه مركزي اين شركت را آماده عرضه دارد. از همين روست كه فعاليت هاي برنامه سازي و توليد فيلم هاي داستاني، نماهنگ و امثال آنها در سروش يزد با بكارگيري تجهيزات پيشرفته و نيروي انساني ورزيده روند رو به رشدي را طي كرده است. اين شركت همچنين از خطوط توليد مؤسسات و شركت ها و همايش ها و سمينارها آثار ويژه اي تهيه و توليد كرده كه مايه شگفتي است.

 

شرح فرآيند توليد يا خدمات:

در بعد توليد برنامه هاي تصويري، شركت سروش با استفاده از امكانات انيميشن و رايانه و تجهيزات پيشرفته تدوين به توليد برنامه هاي مستند و تيزرهاي تبليغاتي پرداخته است. در بخش انيميشن كامپيوتري نيز انواع توليدات شامل تيزرهاي تبليغاتي و ميان برنامه هاي تلويزيوني با انواع تكنيك ها قابل ارائه است. تهيه عنوان بندي ها، ساخت كليپ انيميشن، زير نويس، انجام كارهاي گرافيكي از جمله اين موارد است.

اين بخش با امكانات نرم افزاري پيشرفته و بكارگيري تهيه كنندگان و كارگردانان و ساير هنرمندان متخصص و با تجربه در انواع آيتم هاي تبليغاتي، نمونه مطلوبي را ارائه مي نمايد

(ممکن است هنگام انتقال از فایل ورد به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل است)

متن کامل را می توانید دانلود نمائید

چون فقط تکه هایی از متن پایان نامه در این صفحه درج شده (به طور نمونه)

ولی در فایل دانلودی متن کامل پایان نامه

همراه با تمام ضمائم (پیوست ها) با فرمت ورد word که قابل ویرایش و کپی کردن می باشند

موجود استدیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.